Фахівці Головного управління  Держгеокадастру у Луганській області відвідали нараду з питань подання електронних декларацій.

Так,завідувач Сектору запобігання та виявлення корупції Наталія Губарєва вкотре повідомила , що з 1 січня 2018 року розпочався черговий етап подання декларацій особами, уповноваженими  на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2017 рік та детально  розповіла про актуальні питання подання електронних декларацій.

Зокрема,відповідно до статті 45 Закону України «Про запобігання корупції»  державні службовці, інші суб’єкти декларування, зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік за формою, яку визначає Національне агентство.

Також слід зауважити, що за неподання або несвоєчасне подання, а також за подання завідомо недостовірних відомостей у декларації передбачено адміністративну відповідальність (стаття 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення) та кримінальну відповідальність (стаття 366-1, 368-2 Кримінального кодексу України).