З початку поточного року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Луганській  області надали населенню більше 31 тис. адміністративних послуг. З них майже 23 тис. – безоплатно.

За надані платні послуги у першому півріччі цього року до бюджетів  області  було спрямовано  більше  636 тис.  гривень.

Найбільші фінансові надходження    отримано  за послуги з надання витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку.

На безоплатній основі громадяни отримали  більше 22 тис. послуг. Так,найчастіше громадяни зверталися щодо надання витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку на підтвердження державної реєстрації земельної ділянки , щодо державної реєстрації земельної ділянки , надання довідки з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками земель, землекористувачами, угіддями (за даними форми 6-зем)  тощо.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитись з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.