Від початку 2019 року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Луганській  області видали більше 53  тис. витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки.

Так, більше 38 тис. витягів надано на підставі заяв, сформованих через Публічну кадастрову карту в онлайн-режимі, і 15,2 тис. – через Центри надання адміністративних послуг.

Зокрема, найбільше витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку видано щодо земельних ділянок, які розташовані  на території Сватівського, Білокуракинського  та  Марківського районів.

Довідково:

Нормативну грошову оцінку земельних ділянок здійснюють для визначення розміру земельного податку, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок, орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, вартості земельних ділянок площею понад 50 гектарів для розміщення відкритих спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд, а також при розробці показників та механізмів економічного стимулювання.