Міністерство юстиції України та Світовий банк продовжують співпрацю у рамках реалізації програми міжнародної технічної допомоги «Підтримка прозорого управління земельними ресурсами в Україні».

В Мін’юсті відбулась чергова робоча зустріч, де сторони обговорили перспективи реалізації проекту та терміни виконання основних зобов’язань. За словами в. о. Державного секретаря, керівника Секретаріату Державного секретаря Міністерства юстиції Олени Косолапової, реалізація проекту – це шлях до більш відкритого та прозорого ринку землі в Україні.

«Важливим напрямком роботи органів влади є підвищення рівня правової свідомості громадян. Тому ми сподіваємось, що наша співпраця з Світовим банком принесе довгоочікуваний результат» – зазначила Олена Косолапова.

За словами Генерального директора Директорату стратегічного планування та євроінтеграції Юлії Зайченко, мета проекту – поглиблення співробітництва зі Світовим банком у сфері покращення системи безоплатної правової допомоги та функціонування державних реєстрів.

Джерело:Міністерство юстиції України