На території Луганської  області з моменту запровадження електронної послуги щодо замовлення витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку (липень 2015 року) online-замовлення здійснили більше 700 громадян.

Найбільше електронною послугою скористалися стосовно земельних ділянок в Станично-луганському (131), Попаснянському(114) та Старобільському(70) районах Луганської області.Отримати витяг громадяни могли у найближчому Центрі надання адміністративних послуг, який обирали самі при замовленні. Вартість цієї  послуги з початку року  становить 80,00 грн. Всі отримані кошти спрямовуються до загального фонду Державного бюджету України.

Так, відповідно до Закону України «Про Державний земельний кадастр» витяг про будь-яку земельну ділянку на території України може отримати будь-який громадянин або юридична особа за умови їх ідентифікації.

Слід звернути увагу, що в разі звернення громадян або юридичних осіб, які не є власниками або користувачами земельної ділянки, інформацію про яку вони бажають отримати з Державного земельного кадастру, витяг надається без персональних даних власника або користувача цієї ділянки.

Довідково:

Замовлення витягів здійснюється через Публічну карту ,яка розміщена на офіційному сайті Держгеокадастру.