Головне управління Держгеокадастру у Луганській області інформує про надання адміністративних послуг «Видачу витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки».

Від початку 2020 року територіальні структурні підрозділи Головного управління Держгеокадастру у Луганській області на підставі заяв, отриманих від фізичних та юридичних осіб, сільськогосподарських товариств та фермерських господарств сформували 13380 витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земель сільськогосподарського призначення. Найбільше таких документів видано щодо ділянок, розташованих у Старобільському (2773) та Кремінського (1937) районах Луганської області.

На Луганщині громадяни надають перевагу зверненням онлайн, а саме 11634 (87 %) витягів від загальної кількості видано онлайн, 1746 (13 %) – через Центри надання адміністративних послуг.

Довідково:

Нормативну грошову оцінку земельних ділянок здійснюють для визначення розміру земельного податку, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок, орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, вартості земельних ділянок площею понад 50 гектарів для розміщення відкритих спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд, а також при розробці показників та механізмів економічного стимулювання.