Від початку року фахівці структурних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у районах та містах Луганщини направили на погодження до інших областей  1852 проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок, в тому числі 968 проектів (52%) надійшло від землевпорядних організацій в онлайн-режимі через електронний портал e.land.gov.ua. Вже опрацьовано  1822 проектів (98%), ще 30 документацій залишається на розгляді у експертів  з інших областей.

Так, з інших областей на розгляд 15  експертів землевпорядної служби Луганської області  надійшло 6946 проектів  землеустрою. Здійснено розгляд 6918 проектів (99%), з яких 4441 отримали позитивний висновок і були погоджені експертами (64%). Через суттєві зауваження не отримали  погодження  2477 проектів землеустрою (36%). Ще  28  проектів перебувають у роботі.

Довідково: Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року №580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу.