Головним управлінням та територіальними органами Держгеокадастру у Луганській області забезпечено першочерговий порядок розгляду звернень учасників АТО та сімей загиблих учасників АТО і виділення їм земельних ділянок.

Станом на 09.11.2016 року до Головного управління Держгеокадастру у Луганській області подано 425 заяв від учасників АТО на отримання земельних ділянок.  За результатами їх розгляду Головним управлінням  надано 263 дозволи на розроблення проектів землеустрою для відведення земель сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею 518,8 гектарів. Ділянки призначені переважно для ведення особистого селянського господарства.

Для 52 учасників АТО  вже прийняті накази щодо затвердження проектів землеустрою та надання у власність земельних ділянок. Загальна площа яких становить 101,8 гектара.

Довідково:

Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.