19 грудня 2018 року  в рамках Всеукраїнського тижня права Головним управлінням Держгеокадастру у Луганській області,   з метою ознайомлення слухачів з їх правами в сфері земельного законодавства України та реалізації їх в разі потреби , було проведено тренінг з питань реалізації і захисту прав людини в сфері земельного законодавства для соціально незахищених верств населення, учасників антитерористичної операції, внутрішньо переміщених осіб та постраждалих внаслідок зазначеної операції. 

Так,під час даного  заходу, який   відбувся на базі Сєвєродонецького міського центру зайнятості населення, були розглянуті норми Земельного кодексу України щодо безоплатної передачі земельних ділянок громадянам  та порядок передачі земельних ділянок в оренду та користування.

Громадянам було запропоновано доступні для використання електронні сервіси, а саме: видача витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, надання інформації про суб’єкта речового права у ДЗК тощо.

Представниками Головного управління Держгеокадастру у Луганській області було надано вичерпні відповіді та роз’яснення з порушених питань.