23 березня відбулося засідання колегії  Головного управління Держгеокадастру у Луганській області під головуванням в.о.начальника Володимира Разумцева.

В роботі колегії взяли участь в.о начальника Управління запобігання та виявлення корупції Держгеокадастру Сєроштан О.Е., заступник голови Луганської облдержадміністрації Данієлян В.Р.,начальники територіальних підрозділів Держгеокадастру у Луганській області, фахівці Головного управління ,керівники ДП «Центр державного земельного кадастру»,ДП « Луганський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою».

На порядку денному розглядалися наступні питання:про підсумки роботи Головного управління Держгеокадастру у Луганській області за 2017р.;про підсумки роботи Відділів у районах (містах) Головного управління Держгеокадастру у Луганській області за  2017р.;щодо стану підготовки та проведення земельних торгів  територіальними органами Держгеокадастру за 2017р.;про виконання плану перевірок на ІІ півріччя 2017 року щодо питань дотримання земельного законодавства,використання та охорони земель усіх категорій і форм власності,родючості грунтів;про стан підготовки та виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.01.2018 № 60-р щодо передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність ОТГ; щодо стану виправлення помилок в Державному земельному кадастрі та перенесення відомостей до Державного земельного кадастру;про стан виконання робіт з обстеження наявності та фізичного стану пунктів (3 класу)Державної геодезичної мережі України;про координацію роботи державних підприємств,що належать до сфери управління Держгеокадастру та стан оформлення прав на об’єкти нерухомого майна тощо.

З підсумками роботи Головного управління за  2017 рік  учасників колегії ознайомив в.о. начальника Головного управління Володимир  Разумцев.

Так, за 2017р. Державними кадастровими реєстраторами територіальних підрозділів Держгеокадастру області прийнято 23304 заяв на реєстрацію земельних ділянок,з яких зареєстровано 22606 земельних ділянок,надано 17866 відомостей з Державного земельного кадастру,внесено 190 змін до відомостей ДЗК, виправлено 12355 технічних помилок допущених при веденні державного земельного кадастру.

На виконання плану –графіку проведення робіт з нормативної грошової оцінки земель  населених пунктів на 2017 -2018 оціночний рік у Луганській області,необхідно провести повторну нормативну грошову оцінку по 30 населеним пунктам.

Також,слід зазначити,що Головним управлінням зарезервовано  638 га земельних ділянок для передачі у власність учасникам АТО.

В ході обговорення доповіді керівник землевпорядної служби області Володимир  Разумцев  заслухав пояснення начальників територіальних структурних підрозділів  щодо результатів виконаної роботи.

Докладніше про стан підготовки та проведення земельних торгів Головним управлінням Держгеокадастру у Луганській області за ІІ півріччя 2017 року проінформував  начальник  Відділу ринку та оцінки земель Гліб Рудь.

Начальник Юридичного управління Валерія Джафарова розповіла про деякі аспекти передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад.

Головний спеціаліст Відділу державного геодезичного нагляду Ганна Глущенко доповіла про результати обстеження наявності та фізичного стану пунктів(3 класу) Державної геодезичної мережі України.

Після детального розгляду, по кожному з поставлених на колегії питань, винесені рішення та надані відповідні доручення  керівникам  територіальних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Луганській області.