25 жовтня  2018 р. відбулося засідання колегії  Головного управління Держгеокадастру у Луганській області під головуванням начальника Володимира Разумцева.

В роботі колегії взяли участь заступник начальника управління-начальник відділу здійснення  контролю за дотриманням антикорупційного законодавства Управління запобігання та виявлення корупції Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру Ігор Рубан,        начальники територіальних структурних  підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Луганській області, фахівці Головного управління, керівник ДП « Луганський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою».

На порядку денному розглядалися наступні питання: про стан підготовки та проведення земельних торгів Головним управлінням Держгеокадастру у Луганській області за І півріччя;про стан виконання доручення Держгеокадастру від 11.07.2018 № 22-28-0.19-7632/2-18 стосовно здійснення представництва інтересів держави в адміністративних та господарських судах з метою усунення порушень вимог земельного законодавства,та про виконання наказу Держгеокадастру від 27.07.2018 р. № 109 щодо здійснення контролю за справлянням надходжень до бюджету коштів за кодами бюджетної класифікації 21081100,21110000,24062200;про  стан  виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.01.2018 № 60-р щодо передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність ОТГ;про стан надання адміністративних послуг Державного земельного кадастру;щодо  виконання робіт з дообстеження наявності та фізичного стану пунктів Державної геодезичної мережі України 1-3 класу та результатів здійснення вибіркової перевірки якості обстеження пунктів Державної геодезичної мережі України 1-3 класу;щодо координації роботи державних підприємств,що належать до сфери управління Держгеокадастру та стан оформлення прав на об’єкти нерухомого майна;про стан забезпечення земельними ділянками учасників АТО;про стан заходів щодо запобігання та виявлення корупції в Головному управлінні;щодо стану виконавської дисципліни в частині дотримання термінів розгляду звернень громадян і запитів на публічну інформацію та звернень і запитів народних депутатів України.

Докладніше про стан підготовки та проведення земельних торгів Головним управлінням Держгеокадастру у Луганській області за І півріччя 2018 року проінформував  начальник  Відділу ринку та оцінки земель Гліб Рудь.

 

 

 

 

Начальник Юридичного управління Валерія Джафарова розповіла про деякі аспекти виконання доручення Держгеокадастру стосовно здійснення представництва інтересів держави в адміністративних та господарських судах з метою усунення порушень вимог земельного законодавства.

 

 

 

 

 

 

Про стан забезпечення земельними ділянками учасників АТО повідомила начальник Управління землеустрою та охорони земель Ірина Кордюкова.

В.о.начальника  Відділу державного геодезичного нагляду Олександр  Бондарєв доповів про результати обстеження наявності та фізичного стану пунктів(1-3 класу) Державної геодезичної мережі України.

В ході обговорення доповіді керівник землевпорядної служби  Луганщини  Володимир  Разумцев  заслухав пояснення начальників територіальних структурних підрозділів  щодо результатів виконаної роботи.

 

 

 

 

Після детального розгляду, по кожному з поставлених на колегії питань, винесені рішення та надані відповідні доручення  керівникам  територіальних  структурних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Луганській області.