Станом на 01.03.2019р.  фахівці Головного управління Держгеокадастру у Луганській  області видали фізичним та юридичним особам 31079 витяги з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки. З цієї кількості 7955 витягів надано заявникам, які звернулися через Центри надання адміністративних послуг, і 23124– через Публічну кадастрову карту у режимі онлайн.

Найбільше витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки видано у Білокуракинському ,Сватівському ,Кремінському та Троїцькому районах.

Довідково:

Нормативну грошову оцінку земельних ділянок здійснюють для визначення розміру земельного податку, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок, орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, вартості земельних ділянок площею понад 50 гектарів для розміщення відкритих спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд, а також при розробці показників та механізмів економічного стимулювання.