Станом на 01.02.2018 року на підконтрольній українській владі території Державними кадастровими реєстраторами структурних підрозділів Держгеокадастру прийнято 1544 заяв на реєстрацію земельних ділянок, з яких зареєстровано 1167 земельних ділянок, надано 541 відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягів з Державного земельного кадастру, внесено 20 змін до відомостей Державного земельного кадастру про земельні ділянки та надано 96 довідок, що містить узагальнену інформацію про землі(території) за формою, встановленою Порядком ведення Державного земельного кадастру та внесено відомості про землі в межах територій адміністративно-територіальних одиниць – 2.

Найбільше осіб звертаються для надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягів з Державного земельного кадастру про земельні ділянки по території  Новопсковського,  Станично-Луганського та Новоайдарського районів.

На території області опрацьовано 1002 та надано 916 витяги, заявки на які сформовані в електронному вигляді через Публічну кадастрову карту. Найбільше заявок в електронному вигляді сформовано по території Старобільського (184 заяв), Станично-Луганського (136 заяв) та Попаснянського (135 заяв) районів.

Одним з пріоритетних та першочергових завдань покладених на Державних кадастрових реєстраторів області є виправлення помилок в Державному земельному кадастрі та перенесення відомостей з Державного реєстру земель до Державного земельного кадастру, з метою забезпечення об’єктивності та достовірності відомостей Державного земельного кадастру.

Станом на 01.02.2018 року державними кадастровими реєстраторами області було опрацьовано 1259 ділянки.