Станом на 19.04.2018 року на підконтрольній українській владі території Державними кадастровими реєстраторами структурних підрозділів Держгеокадастру прийнято 5040 заяв на реєстрацію земельних ділянок, з яких зареєстровано 4697 земельних ділянок, надано 3223 відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягів з Державного земельного кадастру, внесено 251 змін до відомостей Державного земельного кадастру про земельні ділянки та надано 616 довідок, що містить узагальнену інформацію про землі(території) за формою, встановленою Порядком ведення Державного земельного кадастру та внесено відомості про землі в межах територій адміністративно-територіальних одиниць – 4.

Найбільше осіб звертаються для надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягів з Державного земельного кадастру про земельні ділянки по території  Новопсковського 465 заяв , Біловодського 368 заяв, Станично-Луганського 294 заяви,  районів.

На території області опрацьовано 1477 та надано 1380 витяги, заявки на які сформовані в електронному вигляді через Публічну кадастрову карту. Найбільше заявок в електронному вигляді сформовано по території Старобільського (219 заяв), Сватівського (182 заяви) та Попаснянського (196 заяв) районів.

Одним з пріоритетних та першочергових завдань покладених на Державних кадастрових реєстраторів області є виправлення помилок в Державному земельному кадастрі та перенесення відомостей з Державного реєстру земель до Державного земельного кадастру, з метою забезпечення об’єктивності та достовірності відомостей Державного земельного кадастру.

Станом на 01.02.2018 року державними кадастровими реєстраторами області було опрацьовано 3292 ділянки.