Станом на 25.01.2019 року на підконтрольній українській владі території Державними кадастровими реєстраторами структурних підрозділів Держгеокадастру прийнято 2 816 заяв на реєстрацію земельних ділянок, з яких зареєстровано 1 908 земельних ділянок, надано 376 відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягів з Державного земельного кадастру, внесено 10 змін до відомостей Державного земельного кадастру про земельні ділянки та надано 170 довідок, що містить узагальнену інформацію про землі (території) за формою, встановленою Порядком ведення Державного земельного кадастру та внесено відомості про землі в межах територій адміністративно-територіальних одиниць – 12.

Найбільше осіб звертаються для надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягів з Державного земельного кадастру про земельні ділянки по території Сватівського (67 заяв), Новоайдарського (54  заяв) районів.

На території області опрацьовано 3428 та надано 3319 витягів, заявки на які сформовані в електронному вигляді через Публічну кадастрову карту. Найбільше заявок в електронному вигляді сформовано по території Сватівського (789 заяв), Станично-Луганського (446 заяв), Попаснянського (344 заяв) районів.

Одним з пріоритетних та першочергових завдань покладених на Державних кадастрових реєстраторів області є виправлення помилок в Державному земельному кадастрі та перенесення відомостей з Державного реєстру земель до Державного земельного кадастру, з метою забезпечення об’єктивності та достовірності відомостей Державного земельного кадастру.

Станом на 25.01.2019 року Державними кадастровими реєстраторами області було опрацьовано 883 ділянок.