Державними кадастровими реєстраторами Головного управління Держгеокадастру у Луганській області протягом тижня зареєстровано межі трьох населених пунктів Марківського району Луганської області на підставі Проекту землеустрою щодо встановлення та зміни меж населених пунктів, розробленого Державним підприємством «ЛУГАНСЬКІЙ НАУКОВО-ДОСЛІНИЙ ТА ПРОЕКТНИЙ ІНСТИТУТ ЗЕМЛЕУСТРОЮ». До Державного земельного кадастру були внесені межі с. Бондарівка, с. Курячівка та с. Нова Україна.

Землевпорядники Луганщини спільно з проектними організаціями продовжують роботи по розробці проектів землеустрою щодо встановлення та зміни меж населених пунктів на території області, та розробку електронних документів для внесення раніше розроблених Проектів встановлення меж населених пунктів до Національної кадастрової системи.

Необхідність виконання  цих робіт зобумовлена створенням умов для розвитку матеріально-фінансової бази місцевих рад, для здійснення самостійної політики в сфері соціально-економічного розвитку, з врахуванням громадських інтересів, та раціонального використання місцевих ресурсів.