З початку 2017 року працівники Головного управління Держгеокадастру у  Луганській області надали,зокрема через Центри надання адміністративних послуг, більше 42 тис. адмінпослуг  громадянам та юридичним особам. За ці послуги нарахована плата у сумі  1039788 тис. гривень. Кошти спрямовано до загального фонду місцевого  бюджету.

На безоплатній основі громадяни отримали більше 32 тис. послуг. Найчастіше громадяни зверталися щодо надання відомостей з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Серед безоплатних адмінпослуг найбільш поширені запити щодо державної реєстрації земельної ділянки , про видачу витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку землі  тощо.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.