Структура

Головного управління Держгеокадастру у Луганській області

 

Керівництво

Начальник  Разумцев В.В.
Перший заступник начальника  Корж Є.В.(відсторонено від посади)
Заступник начальника  Карпенко С.О.
Заступник начальника – начальник Управління з контролю за використанням  та охороною земель  Фоменко М.Д.

Назва структурного підрозділу

ПІБ

1.      Управління  державного земельного кадастру

Начальник управління Саєнко М.В.
Головний спеціаліст

Головний спеціаліст

 

Афєндікова О.Ю.

Драгульова Н.О.

 

Начальник відділу державної реєстрації об’єктів державного земельного кадастру

Головний спеціаліст

 

Готко Ю.В.

 

Юрченко І.В.

Дорохін І.Г.

2.      Управління  землеустрою та охорони земель

Начальник управління

Заступник начальника управління-начальник відділу

Кордюкова І.Г.

Пальоха М.Ф.

Головний спеціаліст Скулова О.В.
Головний спеціаліст Плугатаренко Л.Л.
 Головний спеціаліст

 

 

 Головіна Ю.В.
Головний спеціаліст

Головний спеціаліст

 

Діброва Н.І.

Третяк Ю.В.

Чірва Н.А.

3.      Відділ ринку та оцінки земель

Начальник відділу

Завідувач сектору

 

Головань О.В.

Головний спеціаліст

 

Голда В.В.

Моргунова В.І.

 

4.      Відділ  державної  експертизи

Начальник відділу

Головний спеціаліст

Головний спеціаліст

 

Пасічник Т.С.

Мосьпан П.С.

5.    Управління  адміністративно-організаційного  забезпечення

Начальник управління

Начальник відділу адміністративно-господарського забезпечення

Начальник відділу організаційного та господарського забезпечення

 

 

 

Головко О.О.

 

 

Головний спеціаліст

 

Васильєва Н.В.

 

Секретар  керівника

Усова М.І.

Гаврилюк О.І.

Водій

Прибиральник службових  приміщень

Архіваріус

Діловод

Діловод

Забавський А.Н.

Нехрест С.В.

Зубцова А.В.

Глущенко О.С.

Дмитрюк Т.Л.

Волкова О.В.

6.      Юридичне  управління

Начальник управління Джафарова В.М.
Заступник начальника управління -начальник відділу  правового забезпечення
 

Головний спеціаліст

Головний спеціаліст

 

Головний спеціаліст

Головний спеціаліст

Головний спеціаліст

Головний спеціаліст

Начальник відділу

 

Дем’янов І.А.

Класс Я.В.

 

Лушпай А.М.

Лядська А.В.(відпустка по догляду за дитиною)

Рожнова Т.В.

Лобко М.А.

7. Фінансове управління

Начальник управління Бутко Є.Л.
Заступник начальника управління-начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності Кучеренко О.М.
Головний спеціаліст Долмат М.О.
Головний спеціаліст

Головний  спеціаліст

Начальник відділу планування та закупівель

Головний спеціаліст

Головний спеціаліст

Розумна О.О.

Чаплай Н.О.

Дахно Н.В.

Сухіна О.О.

Олійниченко М.О.

Кучеренко О.М.

Шуліка Л.А.

8.      Сектор інформаційних технологій та захисту інформації

Завідувач сектору Карпенко А.С.
Головний спеціаліст Воробйов В.В.

9.   Управління з контролю за використанням та охороною земель 

Головний спеціаліст

Головний спеціаліст

Заступник начальника управління – начальник відділу

Головний спеціаліст

Начальник відділу

Начальник відділу

Головний спеціаліст

Головний спеціаліст

Головний спеціаліст

 

10. Відділ державного геодезичного нагляду

Головний спеціаліст

Головний спеціаліст

Начальник

Кузьменко А.В.

Гречишкін І.О.

Зєнцев Д.О.

Альошкін С

Широбокова С.А.

Багдасарян А.

Руснакова Т.В.

Вітченко В.В.

 

 

Глущенко Г.Г.

Шевченко І.А.

Бондарєв А.Д.

 

11.  Управління персоналом

Начальник управління Кузнецова К.А.
 Головний спеціаліст

Головний спеціаліст

Головний спеціаліст

Головний спеціаліст

Головний спеціаліст

Провідний спеціалістВ

 Петренко  Ю.С.

Хорунжа О.М.

Недобега С.С.(декретна відпустка)

Лушина Ю.В.

Єраксімова Г.В.

12. Головний спеціаліст взаємодії  зі  ЗМІ та громадськістю
13. Сектор  внутрішнього аудиту

Головний спеціаліст

 

Гаркавченко О.С.(декретна відпустка)

14. Сектор запобігання та виявлення корупції

Головний спеціаліст

 

Волков В.В.

15. Сектор звернень громадян та доступу до публічної інформації

Головний спеціаліст

Головний спеціаліст

 

Ющенкова Ю.О.

Хутренко В.В.

 

Відділ  у Станично-Луганському районі  Луганської області

код (252) 

Начальник Бороніна Л.О. Луганська обл.смт.Станиця-Луганська,вул.2 лінія,11,93609
Відділ  у Міловському районі Луганської області 

код (265) тел. факс/2-13-45

Начальник Відділу

 

Гармаш Г.І.

 

Луганська обл.смт.Мілове ,вул.Миру,39,92500
Відділ  у Марківському районі  Луганської області

код (264) тел. факс/9-15-72

В.о.начальника Відділу

 

Пальоха М.Ф. Луганська обл. смт.Марківка,пров.Південний,2,92400
Відділ   у м. Лисичанськ

код (251) тел. факс/4-69-40

Начальник Відділу

 

Сухарєва О.В. (в.о.) Луганська обл.м.Лисичанськ,вул.Сєвєродонецька,62,93100
Відділ у Біловодському районі

код (266) тел. факс/2-01-46

Начальник Відділу

 

Сєкало Н.М. Луганська обл.смт.Біловодськ,вул.Центральна,103
Відділ у Білокуракинському районі

код (262) тел. факс/2-26-65

Начальник Відділу

 

Солдатенко В.В. Луганська обл. смт.Білокуракіно,вул.Центральна,63а,92900
Відділ у Кремінському районі

код (254) тел. факс/3-23-86

Начальник Відділу

 

Заморена Л.А. Луганська обл. м.Кремінна,просп.Дружби,13,92900
Відділ  у Новопсковському районі

код (263) тел. факс/2-25-09

Начальник Відділу

 

 

 Колєснік Т.Л.(в.о.) Луганська обл. смт.Новопсков,вул,Партизанська,3-А,92303
Відділ  у Новоайдарському районі

код (245) тел. факс/9-25-61

Начальник Відділу

 

Степанчук С.А. Луганська обл.смт.Новоайдар,вул.Банківська,42-А,93500
Відділ  у Попаснянському районі

код (274) тел. факс/3-15-05

Начальник Відділу

 

Димарчук С.О. Луганська обл.м.Попасна,вул.Первомайська,3,93300
Відділ  у Сватівському районі

код (271) тел.095-592-52-75 

Начальник Відділу

 

Степаненко О.О.

 

Луганська обл.м.Сватове,кв.Докучаєва,8,92600
Відділ  у Старобільському районі

код (261) тел. факс/2-22-87

Начальник Відділу

 

 Халявкіна І.Ю. Луганська обл.м.Старобільськ,вул.Трудовая,8,92700
Заступник начальника Відділу

 

 

 Салієнко О.  І. Луганська обл. смт.Троїцьке,кв.Молодіжний,6
 Відділ  у м. Сєвєродонецьк

код  (252) тел. факс/4-02-06

Начальник Відділу

 

Шляхтич О.Б.  Луганська обл. м.Сєвєродонецьк,бульвар Дружби Народів,32-А