Упродовж 2020 року спеціалістами територіальних структурних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Луганській області опрацьовано 18662 заяв  на видачу витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земель, які надійшли онлайн (86%) та через Центри надання адміністративних послуг (14%).

Найбільше витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки видано у Старобільському (2892), Кремінському (2405), Сватівському (2361) та Новоайдарському (1927) районах Луганської області.

Довідково:

Відповідно до вимог Закону України «Про адміністративні послуги», розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 травня 2014 року № 523-р «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг» адміністративні послуги територіальними органами Держгеокадастру надаються виключно через центри надання адміністративних послуг, які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.

Для замовлення витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки онлайн необхідно скористатися Е-сервісами Держгеокадастру або перейти на Публічну кадастрову карту, обрати потрібну ділянку, заповнити запит.