У вівторок і четвер, 3 і 5 березня, в.о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Луганській області Сергій Альошкін провів виїзний прийом громадян у Новоайдарському районі та Чмирівській сільській раді Старобільського району.

Громадян, які звернулись на прийом до керівництва Головного управління Держгеокадастру у Луганській області, цікавили питання щодо забезпечення земельними ділянками учасників АТО; затвердження технічної документації із землеустрою; порядку оформлення земельних ділянок в постійне користування; використання з/д за призначенням; оренди земель; роз’яснення земельного законодавства тощо.

В.о. начальника Головного управління, відповідно до норм чинного законодавства, надав вичерпні роз’яснення з порушених питань.

З метою налагодження співпраці стосовно приведення землевпорядної документації у відповідність відповідно до вимого чинного законодавства Головним управлінням Держгеокадастру у Луганській області було запропоновано розробити графік щотижневих зустрічей для вирішення виробничих питань із сертифікованими інженерами-землевпорядниками. Графік буде оприлюднено на офіційному сайті Головного управління Держгеокадастру у Луганській області

Довідково:

Виїзні та особисті прийоми громадян здійснюються керівництвом Головного управління Держгеокадастру у Луганській області згідно з графіком прийому громадян, який розміщено у розділі «Керівництво» на офіційному веб-сайті Головного управління Держгеокадастру у Луганській області.