На земельному аукціоні, організованому Головним управлінням Держгеокадастру у Луганській області, що відбувся 16 серпня, продано право оренди на три земельні ділянки  сільськогосподарського призначення державної власності на території  Дмитрівської  сільської ради Новоайдарського району (за межами населеного пункту) загальною площею 125,4988 га.

Розмір річної плати за користування земельною ділянкою, визначений за результатами торгів, становить 809,071 тис. гривень, який орендар сплачуватиме щорічно до бюджету відповідної ради.

Також відзначимо, що завдяки земельним аукціонам ціна річної оренди цих земельних ділянок зросла від стартових 8% до 27 % нормативної грошової оцінки землі.

Довідково:

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах». Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площ та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони».