Фахівці Головного управління Держгеокадастру у Луганській області   взяли участь у нараді з головами та землевпорядниками територіальних громад,керівниками сільськогосподарських підприємств  Сватівського району. Землевпорядну службу області представляли начальник Юридичного управління Валерія Джафарова та начальник Відділу державної  експертизи Світлана Карпенко.

Так,під час заходу обговорювалися питання  щодо  змін, внесених  Законом України № 2498-VIIІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розв’язання питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні».

Фахівці землевпорядної служби області  акцентували увагу присутніх  на нараді щодо  встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальних одиниць,  а також про необхідність проведення нормативної грошової оцінки земель населених пунктів та надали вичерпні відповіді та роз’яснення з порушених питань.