Організація земельних торгів. Станом на 13.02.2019 на електронних земельних торгах Головним управління Держгеокадастру у Луганській області  були продані права оренди на 8 земельних ділянок державної власності сільськогосподарського призначення загальною площею 286,1580 га, сума коштів за оренду цих земель, які надійшли до місцевих бюджетів, складає 994,709 тис. грн.

Виділення землі учасникам бойових дій. З початку року  Головним управлінням Держгеокадастру у Луганській області  прийнято 167  наказів про виділення земельних ділянок учасникам бойових дій та родинам загиблих воїнів. За цей період надано у власність учасникам бойових дій 34  земельні ділянки загальною площею 67,5442 гектара.

Ведення земельного кадастру. Станом на 08.02.2019 року на підконтрольній українській владі території Державними кадастровими реєстраторами структурних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Луганській області прийнято 3 652 заяв на реєстрацію земельних ділянок, з яких зареєстровано 3 260 земельних ділянок, надано 660 відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягів з Державного земельного кадастру, внесено 26 змін до відомостей Державного земельного кадастру про земельні ділянки та надано 294 довідок, що містить узагальнену інформацію про землі (території) за формою, встановленою Порядком ведення Державного земельного кадастру та внесено відомості про землі в межах територій адміністративно-територіальних одиниць – 24.

Екстериторіальність погодження проектів землеустрою. З початку  2019 року до територіальних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Луганській області надійшло на погодження за принципом екстериторіальності 346 проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок.