З метою активізації продажу права оренди земель сільськогосподарського призначення державної власності, упродовж поточного року на земельних аукціонах, організованих Головним управлінням Держгеокадастру у Луганській області, було продано права оренди на 11 земельних ділянок (за межами населених пунктів) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, загальною площею 320,3680 га, розташованих на територіях Новопсковського району (7 ділянок), Новоайдарського району (3 ділянки), Станично-Луганського району (1 ділянка).

За користування цією землею до місцевих бюджетів Луганщини щорічно надходитиме понад 483 тис. грн.

Так, можна зазначити, що під час торгів значно зросла вартість землі, зокрема стартова ціна на земельну ділянку площею 58,7970 га (Білолуцька селищна рада Новопсковського району) збільшилась з 8% до 11,7% нормативної грошової оцінки земель, що складає 106,18 тис. грн.; стартова ціна на земельну ділянку площею 10,7744 га (Кам`янська сільська рада Новопсковського району) збільшилась з 8% до 9,8% нормативної грошової оцінки земель, що складає                30,20 тис. грн.; стартова ціна на земельну ділянку площею 48,2680 га (Білолуцька селищна рада Станично-Луганського району) збільшилась з 8% до 8,6% нормативної грошової оцінки земель, що складає 146,07 тис. грн.

Отримані від оренди земель кошти, які спрямовані до місцевих бюджетів області, можуть використовуватись для реалізації важливих соціально-економічних заходів, інфраструктурних проектів, а також інших потреб територіальних громад.

Довідково:
         Інформація про дату проведення земельних торгів, про підготовлені лоти права оренди на які виставляються на земельні торги із зазначенням дати та місця проведення, місця розташування земельних ділянок, їх площі та кадастрових номерів, буде розміщена на офіційному веб-сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони».