На Луганщині понад 2000 громадян замовили витяг з Державного земельного кадастру online через мережу Інтернет.

Так,на території  Луганської області опрацьовано 2702 та надано 2605 витягів, заявки на які сформовані в електронному вигляді через Публічну кадастрову карту. Найбільше заявок в електронному вигляді сформовано по території Сватівського (522 заяв), Станично-Луганського (384 заяв) Старобільського (301 заяв) районів.

Отримати витяг громадяни могли у найближчому Центрі надання адміністративних послуг, який обирали самі при замовленні. Вартість цієї  послуги з початку року  становить 88,10 грн. Всі отримані кошти спрямовуються до загального фонду Державного бюджету України.

Так, відповідно до Закону України «Про Державний земельний кадастр» витяг про будь-яку земельну ділянку на території України може отримати будь-який громадянин або юридична особа за умови їх ідентифікації.

Слід звернути увагу, що в разі звернення громадян або юридичних осіб, які не є власниками або користувачами земельної ділянки, інформацію про яку вони бажають отримати з Державного земельного кадастру, витяг надається без персональних даних власника або користувача цієї ділянки.

Довідково:

Замовлення витягів здійснюється через Публічну кадастрову  карту ,яка розміщена на офіційному сайті Держгеокадастру.