З  початку року на адресу Головного управління Держгеокадастру у Луганькій  області надійшло  80   запитів на отримання публічної інформації ,що подані з посиланням на Закон України “Про доступ до публічної інформації”.

Так, відповідно до статті 1 Закону України «Про доступ до публічної інформації» –публічна інформація- це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень, інших  розпорядників  публічної  інформації, визначених цим Законом.

Зокрема,мешканців Луганської області цікавила  інформація щодо деяких  аспектів земельного законодавства;розпаювання земель ;надання земельних ділянок учасникам АТО тощо.

ДОВІДКОВО:

Відповідно до статті 21 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 ро­ку № 2939-VI інформація на запит надається безкоштовно.

Якщо запит на інформацію передбачає виготовлення копій документів об’ємом понад 10 сторінок, запитувач зо­бо­в’я­заний відшкодувати фактичні витрати на копіювання та друк.

Розмір фактичних витрат визначено  наказом Міністерства аграрної політики  та продовольства України  від 20.12.2016 № 555 «Про затвердження Розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру та її територіальні органи, та Порядку відшкодування цих витрат».

На сторінці Головного управління Держгеокадастру у Луганській  області розміщена електронна форма для подання запиту на публічну інформацію.