Головне управління Держгеокадастру у Луганській області звертає увагу,  що надання адміністративної послуги «видача рішення про передачу у власність, надання у користування земельних ділянок, що перебувають у державній власності» відповідно до вимог Закону України «Про адміністративні послуги» надається за письмовою заявою, яка може бути подана суб’єкту надання адміністративної послуги суб’єктом звернення або його представником (законним представником).

Суб’єктом звернення є саме особа, щодо якої за результатами розгляду заяви буде прийнято рішення про передачу/відмову у передачі у власність або надання/відмову в наданні у користування земельної ділянки державної власності.

Таким чином, така заява повинна бути подана та підписана або особисто особою, яка має на меті одержання у власність (користування) земельної ділянки, або її представником (законним або за довіреністю).

У разі подання заяви представником, така заява повинна бути подана і підписана від імені представника в інтересах суб’єкта звернення, з обов’язковим документальним підтвердженням представництва, зокрема, копії довіреності.