Головне управління Держгеокадастру у Луганській області 15 вересня 2021 року спільно з Луганським регіональним відділенням Асоціації міст України в рамках проекту АМУ та ДЕСПРО долучилось до практичної сесії із застосуванням законодавства на тему: «Планування розвитку громад, складання містобудівної документації, спрощення зміни цільового призначення. Схема просторового планування території громади як інструмент комплексного управління у використанні земель, зонування території».

Метою практикуму було сприяння з боку державних органів регіонального рівня ефективному плануванню та розвитку новоутворених територіальних громад Луганської області, а також їх ефективному управлінню земельними ресурсами в умовах реформування та зміни законодавства.

Головне управління Держгеокадастру у Луганській області у своїй доповіді  на тему: «Управління земельним ресурсами» висвітлило питання зміни цільового призначення земельних ділянок усіх форм власності, згідно змін, які відбулись останнім часом в земельному законодавстві.

У  зв’язку із реформами законодавства та розширенням повноважень територіальних громад, підтримка  їх органами державної влади є вкрай важливою. Учасники практикуму отримали вичерпні відповіді на поставлені запитання та задоволені плідною співпрацею.