На земельних аукціонах, організованих та проведених протягом січня – квітня 2021 року Головним управлінням Держгеокадастру у Луганській області, продано права оренди на 8 земельних ділянках сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею 210,3011 га.

Проведення земельних торгів за 4 місяця поточного року забезпечили надходження до місцевих бюджетів Луганщини 833,791 тис. грн. орендної плати за користування земельними ділянками.

Найвищий розмір річної орендної плати за результатами торгів зафіксовано у Станично-Луганському районі (Щастинський район) Луганської області – 30% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

Після оприлюднення результатів земельних торгів та укладення договорів оренди на земельні ділянки державної власності сільськогосподарського призначення, відповідно до статті 117 Земельного кодексу України, земельні ділянки передані до земель комунальної власності відповідних територіальних громад.

 Довідково:

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площ та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони» (http://torgy.land.gov.ua/auction).