Рішенням Луганського окружного адміністративного суду відмовлено у задоволенні позовних вимог фермерського господарства до Головного управління Держгеокадастру у Луганській області про визнання протиправними дій та скасування припису державного інспектора у сфері використання та охорони земель, наказу Головного управління Держгеокадастру у Луганській області про здійснення заходів контролю за використанням та охороною земель.

Державним інспектором у сфері використання та охорони земель Головного управління Держгеокадастру у Луганській області було проведено перевірку дотримання вимог земельного законодавства фермерським господарством під час використання земельної ділянки державної власності сільськогосподарського призначення площею 16,3000 га і виявлено використання земельної ділянки не за цільовим призначенням. Землі, які відведені під пасовища, були засіяні соняшником. За результатами перевірки було винесено припис, який фермерське господарство оскаржувало в судовому порядку.

Луганський окружним адміністративним судом було визнано законними дії Головного управління Держгеокадастру у Луганській області щодо здійснення державного нагляду (контролю) за використанням та охороною земель. Судом встановлено, що припис, винесений державним інспектором у сфері використання та охорони земель є обґрунтованим та правомірним.

Рішення Луганського окружного адміністративного суду до апеляційної інстанції скаржником не оскаржувалося та набрало законної сили у порядку встановленому законом.