У першій половині квітня 2021 року представники Відділу у Сватівському районі Головного управління Держгеокадастру у Луганській області спільно з ДП «Харківський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» взяли участь у загальних зборах щодо розподілу земельних ділянок між власниками земельних часток (паїв) колишніх КСП ім. Мічуріна, «Україна» та «Червона зірка» Сватівського району Луганської області.

За результатами зустрічей було здійснено розпаювання земельних ділянок між членами КСП ім. Мічуріна, «Україна» та «Червона зірка» Сватівського району Луганської області.

Звертаємо Вашу увагу, що відповідно до статті 14¹ Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)» якщо власники земельних часток (паїв) після розподілу земельних ділянок, що підлягали паюванню, до 1 січня 2019 року не прийняли рішення про розподіл інших земель, що залишилися у колективній власності колективного сільськогосподарського підприємства, сільськогосподарського кооперативу, сільськогосподарського акціонерного товариства, що не було припинено як юридична особа, та якщо такі землі не передані у власність у порядку, визначеному законом, розподіл таких земель проводиться згідно з вимогами цієї статті за згодою більшості осіб цього Закону, яким були виділені земельні ділянки в розмірі земельної частки (паю).

Організація розподілу земель, що залишилися у колективній власності, здійснюється сільською, селищною, міською радою, на території якої такі землі розташовані.

Розподіл між власниками земельних часток (паїв) та їх спадкоємцями земель, що залишилися у колективній власності після розподілу земельних ділянок, має бути здійснений до 1 січня 2025 року.