На Луганщині упродовж поточного року Головним управлінням проведені земельні торги з продажу прав оренди на земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності. На торгах реалізували право оренди на трьох земельних ділянках для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, загальною площею 106,8900 га розташованих на територіях Сватівського та Білокуракинського районів.

Слід зазначити, що під час торгів розмір орендної плати на земельну ділянку площею 54,9836 га збільшився в 3,8 разів від стартової річної орендної плати, в результаті до місцевого бюджету надійшло 180,079 тис. грн (11,5% нормативної грошової оцінки земель).

Кошти, отримані від оренди земель спрямовуються до місцевих бюджетів,  та можуть використовуватись на реалізацію важливих соціально-економічних заходів, інфраструктурні проекти, а також інші потреби територіальних громад.

         Довідково:
Інформація про лоти права оренди на які виставляються на земельні торги із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площі та кадастрових номерів, розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні торги».