За 2021 рік спеціалісти Головного управління Держгеокадастру у Луганській області опрацювали 201 запит на отримання публічної інформації.

Головним управлінням Держгеокадастру у Луганській області приймаються запити в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, телефоном, електронною поштою) на вибір запитувача.

За змістом запити стосувалися інформації щодо надання відомостей з ДЗК; сертифікатів на право на земельні частки (паї); розпорядників земельних ділянок; проведення державної інвентаризації земель; здійснення заходів державного нагляду (контролю); отримання земельних ділянок у власність; отримання витягів; затвердження технічної документації із землеустрою; надання інформації з Державного фонду документації із землеустрою; переліку земельних ділянок, переданих з державної у комунальну власність тощо.

Відповіді на запити, які надходили на розгляд до Головного управління Держгеокадастру у Луганській області, надавались у строки, передбачені статтею 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Запити на отримання публічної інформації є можливість подати у довільній формі усно, письмово або скористатись формою запиту на інформацію, що доступна за посиланням, на офіційному сайті Головного управління Держгеокадастру у Луганській області в розділі «Доступ до публічної інформації».