Головне управління Держгеокадастру у Луганській області інформує, що 06.05.2021 відбулося стажування у сфері земельних відносин адміністратора центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Марківської селищної ради Марківського району Луганської області. Керівником стажування було призначено Державного кадастрового реєстратора Відділу у м. Сєвєродонецьку Головного управління Держгеокадастру у Луганській області. За результатами проходження стажування претенденту видано передбачену законодавством довідку про результати стажування.

Нагадуємо, що надання відомостей з Державного земельного кадастру у визначених частиною першою статті 38 Закону України «Про Державний земельний кадастр» випадках може здійснюватися також адміністраторами центрів надання адміністративних послуг у порядку, встановленому Законом України «Про адміністративні послуги», або уповноваженими посадовими особами виконавчих органів місцевого самоврядування, які успішно пройшли стажування у сфері земельних відносин.

Місцева державна адміністрація, сільська, селищна, міська рада визначають можливість здійснення ними повноважень з надання відомостей з Державного земельного кадастру з урахуванням можливості організаційного та технічного забезпечення їх реалізації.

За результатами успішного стажування особі державним кадастровим реєстратором видається відповідна довідка.

Не потребує проходження стажування особа, яка перед призначенням на посаду адміністратора центру надання адміністративних послуг чи на посаду у виконавчий орган місцевого самоврядування працювала державним кадастровим реєстратором протягом останніх двох років.

Порядок проведення стажування встановлюється Кабінетом Міністрів України.

Для отримання більш детальної інформації щодо проходження стажування у сфері земельних відносин пропонуємо звернутися до Головного управління Держгеокадастру у Луганській області.