23 і 24 серпня 2021 року пройшли урочисті заходи з нагоди святкування Дня прапора та Дня незалежності України в місті Сєвєродонецьк Луганської області. Співробітники Головного управління Держгеокадастру у Луганській області взяли участь у святкуванні та приєднались до всіх побажань на адресу українців і нашої славної держави.

Учасники заходів взяли участь у церемонії підняття Державного Прапора України, поклали квіти до пам’ятника генерал-майора Олександра Радієвського, пройшли урочистою ходою з прапорами України до пам’ятників Тарасу Шевченку та Івану Франку, де відбулося покладання квітів.

Продовжились урочистості в Луганському обласному академічному українському музично-драматичному театрі, де були відзначені громадяни області різними нагородами. Так, Листом подяки облдержадміністрації було нагороджено заступника начальника управління – начальника відділу № 1 Управління у Старобільському районі Головного управління Держгеокадастру у Луганській області Євгена Луганського за активну громадську позицію, професійні досягнення, значний особистий внесок у соціально-економічний розвиток регіону та з нагоди 30-ї річниці незалежності України.