З 19 жовтня відповідно до рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій «Про встановлення рівнів епідемічної небезпеки поширення Covid-19» на території Луганської області встановлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки. В Головному управлінні Держгеокадастру у Луганській області діють обмежувальні заходи, встановлені відповідно до наказу Головного управління від 17.03.2020 р. № 50, наказу Держгеокадастру від 16.03.2020 № 85 та законодавства України.

Зокрема, тимчасово призупинено особистий прийом громадян керівництвом Головного управління Держгеокадастру у Луганській області та територіальними структурними підрозділами Головного управління; прийом громадян у Громадській приймальні Головного управління проводиться за попередньою телефонною домовленістю та виконанням всіх протиепідемічних заходів.

Рекомендовано максимально знизити відвідування будь-яких організацій, де можливе велике скупчення людей. Головне управління Держгеокадастру у Луганській області працює в посиленому протиепідемічному режимі, надає роз’яснення і консультації громадянам у телефонному режимі, приймає заяви поштою, електронною поштою та через скриньку для заяв у приміщенні Головного управління Держгеокадастру у Луганській області.

Для забезпечення максимальної безпеки громадян та працівників Головного управління Держгеокадастру у Луганській області діє такий алгоритм отримання документів: за допомогою телефонного зв’язку громадянин записується на призначений день для отримання документів, із собою має бути оригінал та копія паспорту, одягнута маска та відсутні симптоми гострих респіраторних захворювань!!!

Зразки заяв, які необхідні громадянам для написання клопотань розміщенні на сайті Головного управління Держгеокадастру у Луганській області, а також на стенді, який знаходиться у приміщенні Головного управління на 3 поверсі. Також на 3 поверсі організації розміщена скринька, в якій громадяни можуть залишити свої заяви для розгляду.

Телефони та електронна адреса структурних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Луганській області розміщенні на офіційному сайті в розділі «Про управління» – «Структурні підрозділи».

Адреса для листування: пр-т Центральний, 17, корп.2, каб.302, м.Сєвєродонецьк, Луганська область, 93404.

Електронна адреса: luhansk@land.gov.ua

Гаряча лінія Головного управління Держгеокадастру у Луганській області: line_dgk_lugansk@ukr.net

Телефон: (06452)4-01-30, (06452) 4-01-60.

Будемо вдячні за розуміння та ввічливе ставлення одне до одного!