Відповідно до статті 15 ЗУ «Про державну службу», Головне управління Держгеокадастру у Луганській області оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

  • головного спеціаліста відділу землеустрою та охорони земель

вимоги: громадянство України, особа з вищою освітою за освітньо –кваліфікаційним рівнем магістр, спеціаліст. За напрямом підготовки – «Землевпорядкування та кадастр», «Геодезія, картографія та землеустрій». Стаж роботи за фахом на державній службі на посаді не нижче провідного спеціаліста не менш 2-х років або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше 3-х років.

  • головний спеціаліст сектору державної землевпорядної експертизи

вимоги: громадянство України, особа з вищою освітою за освітньо – кваліфікаційним рівнем магістр, спеціаліст.  За напрямом підготовки «Землевпорядкування та кадастр». Стаж роботи за фахом на державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1-го року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 2-х років.

  • головний спеціаліст відділу ринку та оцінки земель

вимоги: громадянство України, особа з вищою освітою за освітньо –

кваліфікаційним рівнем магістр, спеціаліст. За напрямом підготовки «Землевпорядкування та кадастр», «Правознавство». Стаж роботи за фахом на державній службі не нижче провідного спеціаліста не менше 1- го року, або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше 2-х років.

  • головний спеціаліст юридичного сектору (на період декретної відпустки).

вимоги: громадянство України, особа з вищою юридичною освітою за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістр, спеціаліст. Стаж роботи за фахом на державній службі не менше  3- х років, або за фахом в інших сферах не менше  4-х років.

  • головний спеціаліст сектору бухгалтерського обліку, фінансів та звітності (на період декретної відпустки)

вимоги: громадянства України, особа з вищою освітою за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. За напрямом підготовки «Економіка підприємства», «Облік та аудит», «Управління персоналом та економіка праці». Стаж роботи за фахом на державній службі на посаді не нижче провідного спеціаліста не менше 1-го року або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше 3-х років.

  • головний спеціаліст взаємодії із ЗМІ та громадськістю

вимоги: громадянство України, особа з вищою освітою за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістр, спеціаліст.  Стаж роботи на державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1-го року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 2-х років.

  • головний спеціаліст сектору запобігання та протидії корупції (на період декретної відпустки )

вимоги: громадянство України, особа з вищою юридичною або економічною освітою за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістр, спеціаліст. Стаж роботи за фахом на державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1- го року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3-х років.

  • головний спеціаліст з питань внутрішнього аудиту ( на період декретної відпустки)

вимоги: громадянство України, особа з вищою юридичною або економічною освітою за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістр, спеціаліст. Стаж роботи за фахом на державній службі не менше 3-х років.

Для участі у конкурсі необхідно надати такі документи: заява про участь у конкурсі, особову картку ( форма П2ДС)  з додатками, фотокартки розміром 4х6 – 2 шт., копії документів про освіту, вчене звання, наукові ступені, копію паспорта, копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номеру, декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік, військовий квиток (для військовозобов’язаних), згоду на обробку персональних даних.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення про проведення конкурсу. Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається сектором кадрової політики. Звертатися за адресою: м. Сєвєродонецьк, проспект Центральний, 17, корпус 2, к.309, контактний телефон 4-01-62.