З початку 2021 року спеціалісти Головного управління Держгеокадастру у Луганській області опрацювали 60 запитів на отримання публічної інформації.

Головним управлінням Держгеокадастру у Луганській області приймаються запити в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, телефоном, електронною поштою) на вибір запитувача.

За змістом запити стосувалися інформації щодо проведення державної інвентаризації земель; надання копій документів; статусу земельних ділянок; меж населених пунктів; здійснення заходів державного нагляду (контролю); розпорядників земельних ділянок; надання дозволів на розробку проектів землеустрою; отримання земельних ділянок у власність; отримання витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок; затвердження технічної документації із землеустрою; розміру земельних часток (паїв) тощо.

Відповіді на запити, які надходили на розгляд до Головного управління Держгеокадастру у Луганській області, надавались у строки, передбачені статтею 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Довідково:

Запити на отримання публічної інформації є можливість подати у довільній формі усно, письмово або заповнити електронну форму для запиту на офіційному сайті Головного управління Держгеокадастру у Луганській області: https://luhanska.land.gov.ua/podaty-zapyt-na-publichnu-informatsiiu/.