З початку 2021 року спеціалісти Головного управління Держгеокадастру у Луганській області опрацювали 90 запитів на отримання публічної інформації.

Головним управлінням Держгеокадастру у Луганській області приймаються запити в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, телефоном, електронною поштою) на вибір запитувача.

За змістом запити стосувалися інформації щодо земельних ділянок, які перебувають в оренді; проведення державної інвентаризації земель; надання копій документів; статусу земельних ділянок; меж населених пунктів; здійснення заходів державного нагляду (контролю); розпорядників земельних ділянок; надання інформації з Державного фонду документації із землеустрою; отримання земельних ділянок у власність; отримання витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок; затвердження технічної документації із землеустрою; встановлення межових знаків земельної ділянки тощо.

Відповіді на запити, які надходили на розгляд до Головного управління Держгеокадастру у Луганській області, надавались у строки, передбачені статтею 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Запити на отримання публічної інформації є можливість подати у довільній формі усно, письмово або скористатись формою запиту на інформацію, що доступна за посиланням, на офіційному сайті Головного управління Держгеокадастру у Луганській області в розділі «Доступ до публічної інформації».