З початку 2020 року спеціалісти Головного управління Держгеокадастру у Луганській області опрацювали 92 запити на отримання публічної інформації.

У такий спосіб приймаються запити в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, телефоном, електронною поштою) на вибір запитувача.

За змістом запити стосувалися інформації стосовно документації із землеустрою; використання земельних часток (паїв); користувачів земельних ділянок; характеристики ґрунтів земельних ділянок; надання копій документів; державних актів на право власності на земельні ділянки; наказів Головного управління Держгеокадастру у Луганській області; надання дозволів на розробку проектів землеустрою; отримання земельних ділянок у власність; наявності вільних земельних ділянок для отримання у власність; приватизації земельних ділянок; інформації про земельні ділянки із державної статистичної звітності тощо.

За запитами на отримання публічної інформації, що надійшли на адресу Головного управління Держгеокадастру у Луганській області, надано вичерпні відповіді відповідно до чинного законодавства.

Довідково:

Запити на отримання публічної інформації можна подати у довільній формі усно, письмово або заповнити електронну форму для запиту на офіційному сайті Головного управління Держгеокадастру у Луганській області.